Strona główna  >  Ogłoszenia o naborze do pracy  >  Rozstrzygnięte  >  2019

Ogłoszenia o naborze do pracy rozstrzygnięte z 2019 roku

Ogłoszenia o naborze aktualne (0)  |  Ogłoszenia o naborze w toku (1)  |  Ogłoszenia o naborze rozstrzygnięte (4)  |  Ogłoszenia o naborze unieważnione (0)
Ogłoszenia o naborze z roku 2019  |  Ogłoszenia o naborze z roku 2018


Ogłoszenia o naborze o pozycjach 1 - 2 (z 2)wybrany kandydat: Dorota Płoszka, Przybyszyce 
uzasadnienie wyboru: Kandydatka spełniła wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze niezbędne do zatrudnienia na stanowisku Referenta ds. wymiaru podatków i opłat w Referacie Finansowym Wykazała się największą wiedzą merytoryczną spośród kandydatów, polegającą na dobrej znajomości zagadnień w zakresie wykonywania zadań na tym stanowisku pracy. Posiadane doświadczenie i predyspozycje kandydata spowodowały, że został najwyżej oceniony i rokuje na optymalne wykonywanie zadań na tym stanowisku pracy.

stanowisko:

Stanowisko urzędnicze – ds. wymiaru podatków i opłat w Referacie Finansowym Urzędu Gminy Jeżów

miejsce pracy: Urząd Gminy w Jeżowie
termin składania dokumentów: 27 maja 2019  15:00

wybrany kandydat: Sandra Winciorek, Jasienin Duży 
uzasadnienie wyboru: Kandydatka spełniła wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze niezbędne do zatrudnienia na stanowisku Młodszego Referenta ds. obsługi sekretariatu, spraw kadrowych i organizacyjnych w Referacie Ogólno-Organizacyjnym. Wykazała się największą wiedzą merytoryczną spośród kandydatów, polegającą na dobrej znajomości zagadnień w zakresie wykonywania zadań na tym stanowisku pracy. Posiadane doświadczenie i predyspozycje kandydata spowodowały, że został najwyżej oceniony i rokuje optymalne wykonywanie zadań na tym stanowisku pracy.

stanowisko:

Młodszy Referent ds. obsługi sekretariatu, spraw kadrowych i organizacyjnych w Referacie Ogólno-Organizacyjnym

miejsce pracy: Urząd Gminy w Jeżowie
termin składania dokumentów: 29 marca 2019  14:00

Ogłoszenia o naborze o pozycjach 1 - 2 (z 2)